Izvor: Nezavisne Novine, 28.Nov.2016, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Opljačkan "Moj market" u Banjaluci

BANJALUKA - U Banjaluci je rano jutros oko 3.20 časova u Ulici Tihomira Tihe Damjanovića opljačkan objekat "Moj market", a materijalna šteta biće naknadno utvrđena, kažu u banjalučkom CJB-u.

Policija je izvršila uviđaj, o svemu je obaviješteno banjalučko Okružno javno tužilaštvo, i u toku rad na pronalasku počinioca i rasvjetljavanju krivičnog djela teška krađa.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.