Operisan glumac, ponovo uči da hoda

Izvor: Mondo, 30.Nov.2014, 16:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Operisan glumac, ponovo uči da hoda

Holivudski glumac Fredi Princ Džunior na društvenim mrežama otkrio da je imao operaciju i da se polako oporavlja

Foto: Twitter/Freddie Prinze Jr

Zvezda romantičnih filmova i muž Sare Mišel Geler Fredi Princ Džunior, otkrio je na Twitteru da je početkom meseca išao na operaciju.

Na slikama koje redovno objavljuje na Twitteru, glumac otkriva rez na vratu, ali i činjenicu da "ponovo uči da hoda". Jedino šta nije otkrio je razlog zbog kojeg je operisan.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Na jednoj od slika je nasmejani glumac ostavio potpis: "Učiti da hodaš ponovo je isto kao i učiti džiudžicu - jedna po jedna tehnika", da bi drugu potpisao sa: "Moje prve tri milje".

Većina ljudi je na društvenim mrežama odreagovala sa čuđenjem i saosećanjem, ali je bilo i onih koji su ga "prozvali" pišući: "Tvoje prve tri milje ... ne učiš da hodaš, niko ne uči čitave tri milje, ti već hodaš".

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.