Oko 50 borca protestvovalo pred NSRS

Izvor: Nezavisne Novine, 15.Sep.2015, 10:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oko 50 borca protestvovalo pred NSRS

BANJALUKA - Oko 50 nezadovoljnih boraca predvođenih Acom Prelićem, predsjednikom Stranke socijalne sigurnosti srpskih boraca, nakratko je blokiralo ulicu kod Narodne skupštine Republike Srpske, javlja novinar "Nezavisnih".

Kako kažu skup su organizovali iz protesta zbog predloženog Nacrtu zakona o pravima izabranih predstavnika Republike Srpske u periodu 1991 – 1996. godina.

"Ovo je tek početak, nezadovoljstvo naroda će kulminirati i prerasti u nešto mnogo veće",  >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << tvrdi Prelić.

Pored njega skupu je prisutvovao i Tihomir Gligorić.

Na dnevnom redu današnje sjednice Narodne skupštine RS je Nacrt zakona po kojem bi pravo na mjesečnu nadoknadu od jedne i po prosječne mjesečne plate u RS, odnosno oko 1.200 KM, dobili poslanici prvog saziva Skupštine Republike Srpske.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.