Izvor: Nezavisne Novine, 15.Sep.2015, 10:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Oko 50 borca protestvovalo pred NSRS
BANJALUKA - Oko 50 nezadovoljnih boraca predvođenih Acom Prelićem, predsjednikom Stranke socijalne sigurnosti srpskih boraca, nakratko je blokiralo ulicu kod Narodne skupštine Republike Srpske, javlja novinar "Nezavisnih".
Kako kažu skup su organizovali iz protesta zbog predloženog Nacrtu zakona o pravima izabranih predstavnika Republike Srpske u periodu 1991 – 1996. godina.
"Ovo je tek početak, nezadovoljstvo naroda će kulminirati i prerasti u nešto mnogo veće", >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << tvrdi Prelić.
Pored njega skupu je prisutvovao i Tihomir Gligorić.
Na dnevnom redu današnje sjednice Narodne skupštine RS je Nacrt zakona po kojem bi pravo na mjesečnu nadoknadu od jedne i po prosječne mjesečne plate u RS, odnosno oko 1.200 KM, dobili poslanici prvog saziva Skupštine Republike Srpske.
Nastavak na Nezavisne Novine...





