Odroni na Đerdapskoj magistrali

Izvor: RTS, 04.Okt.2014, 08:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odroni na Đerdapskoj magistrali

Na Đerdapskoj magistrali i dolinom Drine vozačima se savetuje dodatna opreznost zbog vrlo čestih odrona zemlje i kamena, saopštio je Auto moto savez Srbije.

U južnim i centralnim delovima Srbije vreme je pretežno oblačno, ponegde sa kratkotrajnom slabom kišom, na severu umereno oblačno i uglavnom suvo, prenosi Tanjug.

Prema podacima Uprave granične policije, trenutna zadržavanja putničkih vozila na ulazu i pri izlazu iz Srbije su do 30 minuta. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<

Prema informacijama Javnog preduzeća Putevi Srbije, na putu Kladovo-Negotin 1. oktobra uspostavljen je saobraćaj u selu Milutinovac, a tokom jučerašnjeg dana i u selu Velesnica i Grabovica pa je na ovim područjima pored sporije vožnje potrebno dodatno obratiti pažnju na postavljenu privremenu saobraćajnu signalizaciju.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.