Izvor: Blic, 14.Avg.2012, 08:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odmor u idiličnoj Alanji za samo 519 evra
Sajt posvećen putovanjima Superodmor.rs iz svoje bogate ponude danas izdvaja aranžman za Alanju, koji po sniženoj ceni iznosi 519 evra za polazak 30. avgusta.
Ukoliko želite da osetite sve čari Orijenta, ali istovremeno uživate u čistom moru i savršeno uređenim plažama, ne propustite ponudu dana sajta Superodmor.rs koja vas vodi u Alanju.
Za polazak 30. 08. u cenu od 519 evra po osobi uključeno je 11 noćenja u ol inkluziv aranžmanu u hotelu "Bilkay" uz avionski >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << prevoz.
"Bilkay" je porodično vođen hotel, ušuškan između dve male ulice, a opet nadomak glavnog Ataturkovog bulevara koji vodi ka centru grada i nalazi se na svega 300 metara od najpoznatije plaže u gradu, takozvane Kleopatrine plaže.
Alanja se poslednjih godina profilisala među domaćim turistima kao odličan izbor kada treba podmiriti potrebu za relaksacijom i zabavom, a svi koji su se jednom susreli sa fantastičnom kuhinjom, živopisnim bazarima i prijatnim domaćinima vraćali su se ponovo.
Povezane vesti: Uživajte u Alanji za 269 evra Uživajte u Alanji za 539 evra Letujte u Alanji za 274 evra Luksuz u Alanji za 324 evra po osobi Popust od 35 evra za Alanju





