Izvor: 24sata, 16.Mar.2011, 02:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Od Autokomande do Sava centra putovali ceo sat
Putnici su visili na šipkama u gradskom prevozu, prepuni autobusi mileli su do mosta i preko njega, a primera radi, od Autokomande do Sava centra između 7 i 9 ujutro putovalo se ceo sat.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




