Od 4. maja tri leta nedeljno za Kopenhagen

Izvor: Blic, 11.Feb.2011, 10:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Od 4. maja tri leta nedeljno za Kopenhagen

Danska aviokompanija “Kimber Sterling” od 4. maja ove godine uvodi dodatne letove na liniji Beograd-Kopenhagen. Pored već ranije predviđenih letova ponedeljkom i petkom, kompanija uvodi i treći let svake sedmice koji će obavljati sredom.

Predviđena vremena poletanja sa Aerodroma „Nikola Tesla" su ponedeljkom i sredom u 19.35 i petkom u 15.30. "Kimber Sterling" leti za Beograd najvećim avionom u svojoj floti "boingom" 737-700 kapaciteta 148 sedišta.

Preko >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << kompanijske internet stranice povratna avio-karta na liniji Beograd-Kopenhagen se može kupiti po najpovoljnijoj ceni od 147 evra, sa uračunatim svim taksama.

Kompanija nudi kupovinu karata koje podrazumevaju transferno putovanje preko Kopenhagena do svih aerodroma u Danskoj, kao i do Norčepinga u Švedskoj.

Od početka juna meseca Aerodrom „Nikola Tesla" trebalo bi da konačno svakodnevno bude povezan direktnim letovima sa danskom prestonicom.

Naime, u rezervacionionom sistemu "Jat ervejza” iz Beograda do Kopenhagena, pored već postojećih letova utorkom, četvrtkom i nedeljom uvode se letovi i subotom.

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Novi let Beograd-Kopenhagen

Izvor: S media, 11.Feb.2011

Danska avio-kompanija Kimber Sterling uvešće od 4. maja još jedan let nedeljno na liniji Beograd-Kopenhagen, saopštio je danas beogradski Aerodrom "Nikola Tesla"...Kimber Sterling, uz letove ponedeljkom i petkom, treći let uvodi sredom...NASA pravi superavion..Predvidjeno vreme poletanja sa Aerodroma...

Nastavak na S media...

Od maja 3 leta nedeljno do Kopenhagena

Izvor: B92, 11.Feb.2011

Danska aviokompanija "Kimber Sterling" od 4. maja ove godine uvodi dodatne letove na liniji Beograd-Kopenhagen. Pored već ranije predviđenih letova ponedeljkom i petkom, kompanija uvodi i treći let svake sedmice koji će obavljati sredom.

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.