Izvor: NoviMagazin.rs, 01.Maj.2012, 12:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obustavljen narkoturizam u Holandiji

Zabrana prodaje marihuane strancima stupila je danas na snagu u tri holandske provincije. Na granici sa Belgijom uvode se pojačane policijske kontrole.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Povezane vesti

Holandija: Počela zabrana prodaje marihuane strancima

Izvor: Radio 021, 01.Maj.2012

U tri holandske provincije danas je počela da važi zabrana prodaje marihuane strancima, dok se na granici sa Belgijom uvode pojačane policijske kontrole.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.