Izvor: B92, 05.Jan.2015, 17:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Obrenovac: Vatrogasci spasli bebu
Vatrogasci su evakuisali jednoipogodišnje dete iz zaključanog stana u Obrenovcu, iz kog je izlazio dim, rečeno je u Vatrogasnoj službi Obrenovca.
Komandir Zvezdan Pavlović izjavio je za agenciju Beta da je dečak star oko godinu i po ostao zaključan u stanu kada je njegova majka sišla do ulaza zgrade da otvori vrata gostima.
Vatrogasci koji su dobili dojavu u 10.05 brzo su reagovali i jednim vozilom došli na mesto zbivanja i kroz prozor ušli u stan iz koga je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << izlazio dim i spasi dečaka.
Dete nije povređeno i brzom reakcijom vatrogasaca izbegnuta je tragedija do koje je moglo da dođe zbog stvaranja ugljen-monoksida u stanu.
"Majka je ostavila uključen šporet u stanu, pretpostavljam da je spremala jelo i to je razlog zbog koga je iz stana izlazio dim, požara nje bilo", istakao je Pavlović.
Obrenovac: Vatrogasci spasili bebu
Izvor: NoviMagazin.rs, 05.Jan.2015
Vatrogasci su evakuisali jednoipogodišnje dete iz zaključanog stana u Obrenovcu, iz kog je izlazio dim, rečeno je u Vatrogasnoj službi Obrenovca...Komandir Zvezdan Pavlović izjavio je za agenciju Beta da je dečak star oko godinu i po dana ostao zaključan u stanu kada je njegova majka sišla do...










