Izvor: Nezavisne Novine, 08.Sep.2016, 07:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Oblačno sa slabom kišom, temperatura do 28
BANJALUKA – Danas se u Bosni i Hercegovini očekuje umjereno do pretežno oblačno vrijeme. Prije podne, slaba kiša se očekuje u centralnim i istočnim područjima.
Tokom dana, padavine se očekuju i u ostalim djelovima. Nešto manje oblačnosi i bez padavina bit će na sjeveroistoku Bosne. Vjetar slab do umjerene jačine istočnog i sjeveroistočnog smjera. Jutarnja temperatura zraka između 9 i 15, na jugu zemlje od 15 do 19, a najviša dnevna temperatura zraka između 20 >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << i 26, na jugu do 28.
Petak u Bosni i Hercegovini umjereno do pretežno oblačno vrijeme. Od sredine dana prema večernjim satima sa kišom i pljuskovima. U Hercegovini, zapadnim i centralnim područjima Bosne moguća je i grmljavina. Vjetar slab do umjerene jačine sjeveroistočnog smjera. Jutarnja temperatura zraka između 9 i 15, na jugu zemlje od 14 do 18, a najviša dnevna temperatura zraka od 22 do 27, na jugu do 29.
Subota u Bosni i Hercegovini umjereno do pretežno oblačno vrijeme. Tokom dana, kiša i slabi pljuskovi se očekuju u južnim, istočnim i centalnim područjima zemlje. Nešto manje oblačnosi i padavina se očekuje u sjevernim djelovima. Vjetar slab do umjerene jačine sjeveroistočnog smjera. Jutarnja temperatura zraka između 9 i 15, na jugu zemlje od 15 do 18, a najviša dnevna temperatura zraka od 21 do 27, na jugu do 29.
Nastavak na Nezavisne Novine...















