Oblačno i suvo, temperatura u plusu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Feb.2012, 02:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oblačno i suvo, temperatura u plusu

BEOGRAD -

U Srbiji će ujutru biti pretežno oblačno sa slabim snegom u centralnim i južnim krajevima, tokom dana suvo uz delimično razvedravanje, uz najvišu temperaturu od jedan do šest stepeni.

Prema prognozi Republičkog hidrometeorološkog zavoda, duvaće slab vetar, na istoku i jugoistoku ujutru i pre podne povremeno jak, pretežno severozapadni.

Minimalna temperatura od -5 do nule, maksimalna od jedan do šest stepeni.

U Beogradu se očekuje >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << ujutru pretežno oblačno i suvo, u toku dana delimično razvedravanje. Vetar slab i umeren, pretežno severozapadni. Najniža temperatura oko nule, najviša oko četiri stepena.

Prognoza za narednih sedam dana:

U nedelju ujutro mestimično magla, koja će se ponegde po kotlinama i u nižim predelima zadržati duže tokom dana. Tokom dana preovladivaće sunčano i u većini mesta toplije.

U ponedeljak pretežno oblačno mestimično sa kišom, susnežicom i snegom, uglavnom slabog intenziteta, dok se u utorak ujutru i pre podne očekuje prestanak padavina, prvo u severnim krajevima.

Naredna dva dana suvo, ujutru slab i umeren mraz i magla mestimično. U toku noći četvrtak na petak i u petak naoblačenje sa padavinama i to prvo u severnim krajevima. U nižim predelima uglavnom kiša. Poslednjeg dana suvo i hladno s pojacanim severozapadnim vetrom.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.