Oblaci, kiša, sneg

Izvor: B92, 14.Dec.2019, 10:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Oblaci, kiša, sneg

U Srbiji će danas biti pretežno oblačno, ponegde sa kišom,

Na visokim planinama moguć je slab sneg, dok se padavine očekuju uglavnom u prvom delu dana, a kasnije se predviđa razvedravanje, saopštio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ).

Vetar će biti slab i umeren, ujutro i pre podne na jugu Banata i u donjem Podunavlju jak jugoistočni, tokom dana u postepenom skretanju na zapadni i severozapadni. Jutarnja temperatura kretaće se od tri do sedam stepeni, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << a najviša dnevna od sedam do deset stepeni Celzijusa.

U Beogradu će danas biti pretežno oblačno i tokom većeg dela dana suvo, samo ujutro sa slabom kišom, a uveče se predviđa razvedravanje. Vetar će biti slab i umeren, ujutro i pre podne jugoistočni, posle podne zapadni i severozapadni. Jutarnja temperatura biće oko šest, a najviša dnevna oko devet stepeni Celzijusa.

Očekivana biometeorološka situacija može usloviti tegobe kod većine hronično obolelih. Oprez se savetuje osobama sa srčanim, psihičkim i disajnim problemima. Reumatski bolovi, nervoza i glavobolјa su moguće meteoropatske reakcije.

Nastavak na B92...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.