Izvor: Kurir, 18.Maj.2009, 10:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
OTVORENO SVJETSKO PRVENSTVO U RAFTINGU
BANJALUKA, 17. MAJA (SRNA) - U Banjaluci je večeras svečano otvoreno Svjetsko prvenstvo u raftingu "Banjaluka 2009", na kojem učestvuje oko 600 takmičara iz 55 timova iz 35 zemalja svijeta. Prvenstvo je na Trgu na Krajine svečano otvorio gradonačelnik Banjaluke i predsjednik Organizacionog odbora Dragoljub Davidović. Pozdravljajući učesnike, Davidović je rekao da ova manifestacija ima veliki značaj za RS i BiH i da se nada da će mladi sportisti, učesnici prvenstva, prenijeti vršnjacima u zemljama iz kojih dolaze svoje utiske o ljepotama Vrbasa i Tare.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











