OTKRIVENI DETALJI STRAVIČNE NESREĆE KOD UŽICA: Šleper prešao u levu traku i napravio užas

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Maj.2021, 12:40

OTKRIVENI DETALJI STRAVIČNE NESREĆE KOD UŽICA: Šleper prešao u levu traku i napravio užas

U trenucima kada se automobil odbio od šlepera i udario u bankinu na njegov zadnji deo naleteo je motocikl

Prvi rezultati uviđaja posle saobraćajne nesreće koja se rano jutros dogodila na putu kroz Kremna kod Užica, a u kojoj je poginula 62-godišnja J. Đ. iz ovog sela, ukazuju da je udes izazvao šleper koji je prešao na levu kolovoznu traku i udario u putnički automobil kojim je putovala stradala žena.

Do useda je došlo nešto ispred šest sati, u krivini >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << kod kasarne u Kremnima.

Sa J. Đ. koja je bila na zadnjem sedištu, na mestu vozača i suvozača putovala su još dvojica muškaraca. Vozač je zadobio povredu ruke zbog koje je prevežen u Opštu bolnicu Užice odakle je otpušten posle ukazane pomoći. Još jednom lice je povređeno u ovoj nesreći - povredu šake zadobio je vozač motocikla koji se zakucao u zadnji deo putičkog vozila nedugo pošto se ono sudarilo sa šleperom. I on je posle intervencije u bolnici otpušten na kućno lečenje.

Kako je potvrđeno u Osnovnom javnom tužilaštvu u Užicu, do sudara je došlo u kolovoznoj traci kojom se u pravcu Užica kretao automobil, a u koju je prešao šleper koji je naišao iz suprotnog smera. Iz kog razloga - trebalo bi da utvrdi istraga.

.

Policija je uzela izjave učesnika udesa i očevidaca, a za sada još uvek niko nije priveden.

Nedugo posle udesa u Kremna je pristliga Hitna pomoć, a lekari su na licu mesta mogli samo da konstatuju smrt J. Đ.

Saobraćaj na ovom delu magistralnog puta Užice - Mokra Gora bio je u prekidu duže od tri sata.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.