OSAM MRTVIH U EKSPLOZIJI

Izvor: Kurir, 01.Nov.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OSAM MRTVIH U EKSPLOZIJI

MOSKVA - U eksploziji autobusa u gradu Toljati, na jugu Rusije, poginulo je osam osoba, a ranjenih je 51, među kojima 17 studenata i njihovih predavača, saopštio je Centar za medicinsku pomoć u Samarskoj oblasti. Među poginulima je jedno dete, a od povređenih dvoje se nalazi u teškom stanju.

Ruska državna televizija javila je, pozivajući se na izvore iz državnog tužilaštva Rusije, da je podignuta krivična prijava za izvršenje terorističkog napada.

„Postoje osnove >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << da se veruje da je eksploziv bio pričvršćen za pod autobusa“, kazao je izvor u lokalnim istražnim organima Interfaksu. Reč je o autobusu gradskog saobraćaja, a eksplozija se dogodila u saobraćajnom špicu, oko 8.40 ujutro po lokalnom vremenu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.