Izvor: B92, 28.Jan.2001, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ORLIC: DRZAVNI MEDIJI PLATILI NAJVECU CENU

Savezni sekretar za informisanje Slobodan Orlic smatra da su "drzavni mediji platili najvecu cenu poslusnistva Slobodanu Milosevicu". U izjavi za "Vecernje novosti" Orlic je naveo da su "iza rukovodstva drzavnih medija ostali veliki gubici, koji su se gomilali za prethodnih 10 godina, radnici primaju male plate i brinu zbog neizvesne buducnosti". "Njima treba velika pomoc drzave, ali ne smemo zaboraviti ni nezavisne medije koji su platili veliku cenu zato sto nisu pisali kako je svirano u Tolstojevoj na Dedinju", rekao je Orlic, javlja Srna.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.