
Izvor: B92, 14.Maj.2021, 23:18
O Dijani Hrkalović? "Ništa lepo"; o Stefanoviću? "Bolje mišljenje"
Predsednik Vučić govorio je o navodima u medijima o umešanosti u kriminalne radnje aktuelnog ministra odbrane Nebojše Stefanovića i Dijane Hrkalović.
Podsetimo Stefanović je prethodno bio na čelu Ministarstva unutrašnjih poslova, a Hrkalovićeva je bivša državna sekretarka u ovom ministarstvu.
"Svako ko je umešan u kriminalne radnje biće uhapšen. O Dijani Hrkalović nemam ništa lepo da kažem, o Stefanoviću imam bolje mišljenje", izjavio je.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Postavlja se i pitanje ostanka Stefanoviča u SNS-u i ministarskoj fotelji.
Kazao je da nema informacije o umešanosti Stefanovića u kriminalne radnje, i da je posao nadležnih organa da se time bave
"Od njega zavisi najviše, o tome ćemo razgovarati u narednim danima. Da ja vodim hajku i harangu protiv nekoga iz moje stranke? Ne pada mi na pamet. Neću da radim nešto što je meni rađeno", jasan je Vučić.
Rekao je da Stefanović ima svoje mišljenje i da je spreman da razgovara sa njim "jer je uradio i dobre stvari".
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
SVAKO KO JE UČESTVOVAO U KRIMINALU BIĆE PROCESUIRAN! Vučić poručio Stefanoviću: "Na njemu je da vidi da li će ostati ministar!"
Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Maj.2021, 00:36
Upitan za veze kriminala i politike, uz pominjanje Stefanovića i Hrkalović, kao i da li će ministar odbrane ako je umešan u kriminalne radnje biti uhapšen...Svako u zemlji ko je umešan u kriminalne radnje biće uhapšen, o Dijani Hrkalović ne mislim ništa dobro, o Nebojši Stefanović imam bolje...