Izvor: NoviMagazin.rs, 26.Feb.2025, 11:48

Novosadska opozicija: Gradonačelnik i Vodovod obmanjuju javnost, vode nema ni po danu

Novosadska opozicija koju čine sve opozicione odborničke grupe u Skupštini grada zahteva da lažni gradonačelnik Novog Sada, Žarko Mićin, koji je izabran na nelegalnoj sednici skupštine i direktor JKP „Vodovod i kanalizacija“ Uroš Lončar prestanu da obmanjuju javnost da su restrikcije vode samo u terminu od 23 do 04 časa, kada su građani svedoci da u većem delu grada one počnu mnogo ranije i da je pritisak vode u mnogim domaćinstvima izuzetno slab i tokom dana, saopšteno je.

Nastavak na NoviMagazin.rs...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

GRADONAČELNIK NOVOG SADA ŽARKO MIĆIN LIČAN: Ja sam čovek-dijalog! Za desetak dana imaćemo Skupštinu, pozivam ih na raspravu! Prvi razgovor sam imao sa premijerom Vučevićem, imam energije da menjam Grad

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Feb.2025

Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin istakao je za K1 televiziju da mu je izuzetna čast što je postao gradonačelnik grada u kojem je rođen, ali da mu vrlo teško u kojoj je atmosferi izabran na sednici Skupštine naglašavajući da ničim nije zaslužio ovakvu atmosferu.

Nastavak na SrbijaDanas.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.