Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Avg.2015, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi šou-program trojke ''Top Gear''
Popularni autori i voditelji TV emisije o automobilima "Top Gear" Džeremi Klarkson, Ričard Hamond i Džejms Mej biće domaćini novog šou-programa koji će se emitovati na internetu, na video-kanalu Amazon Prime.
Trojka iz "Top Gear" potpisala je ugovor sa Amazonom za tri emisije o automobilima, a početak emitovanja planira se za iduću godinu.
Direktor Amazona Džef Bezos rekao je da je papreno koštalo da okupe bivše voditelje čuvene emisije posle medijskog skandala >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << koji je nastao.
''Imamo dosta toga da ponudimo sa novom emisijom i mislim da će se svideti publici u Velikoj Britaniji i širom sveta'', rekao je Bezos.
BBC je u martu saopštio da neće obnovljen ugovor s Klarksonom, koji je bio suspendovan 10. marta, pošto je prvo 20 minuta verbalno maltretirao producenta Oisina Timona, da bi ga posle i fizički napao.
Britanski servis kasnije je objavio kako će Klarksona zameniti Kris Evans, a počele su i audicije za druge prezentere novog ''Top Gear''.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Novi šou-program čuvene trojke "Top Gear" - a
Izvor: NoviMagazin.rs, 17.Avg.2015
Popularni autori i voditelji TV emisije o automobilima "Top Gear" Džeremi Klarkson, Ričard Hamond i Džejms Mej biće domaćini novog šou-programa koji će se emitovati na internetu, na video-kanalu Amazona Prime...Trojka iz "Top Gear"-a potpisala je ugovor sa Amazonom za tri emisije o automobilima,...














