Izvor: Blic, 26.Avg.2013, 16:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi imidž: Božidar Đelić pustio bradicu
Poslanik Demokratske stranke Božidar Đelić ima novi imidž. Godišnji odmori uglavnom su prošli, pa su poslanici opet u klupama. Bivši ministar i potpredsednik Vlade na posao se danas vratio pocrneo i sa dužom bradom. Đelićeva brada "od tri dana"
Dve godine nakon što je lider LDP-a Čedomir Jovanović odlučio da pusti bradu i promeni izgled, na isti korak se odlučio i Đelić.
Jovanović je promenio imidž po "savetu" dece, a ko je savetovao Đelića da promeni imidž još ne znamo.
Najčitanije SADA:
Novi imidž: Božidar Đelić pustio bradicu
Izvor: Dzungla.org, 26.Avg.2013
Poslanik Demokratske stranke Božidar Đelić ima novi imidž. Godišnji odmori uglavnom su prošli, pa su poslanici opet u klupama. Bivši ministar i potpredsednik Vlade na posao se danas vratio pocrneo i sa dužom bradom. . OpširnijeBlic














