Novi Mortal Kombat stiže u aprilu 2015!

Izvor: Mondo, 08.Sep.2014, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Mortal Kombat stiže u aprilu 2015!

Pogledajte kako izgleda sledeća generacija popularne "fajterske" igre!

Foto: NetherRealm

Mortal Kombat X izlazi 14. aprila 2015, saopštio je "NetherRealm", a fanovi mogu da očekuju još nasilniju borbu nego što su navikli u prethodnih devet izdanja. Povezane vestiJoš ekstremniji Mortal Kombat!

Proizvođač već mesecima golica maštu igračima, i objavljuje pojedinačne "gameplay" snimke karaktera iz igre. Poslednji među njima je Kano, koji će se ovako >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << boriti.



Scorpion i Sub-Zero i dalje su tu, a "NetherRealm" najavio je četiri nova karaktera. To su D'Vorah, žena koja kontroliše insekte, Ferra/Torr, par koji čine naoružana žena-patuljak i maskirani borac, zatim Cassie Cage, ćerka Džonija Kejdža i Sonje Blejd, i Kotal Kahn, bog krvi inspirisan astečkim ratnicima.

U standardnom izdanju neće biti četvororukog bosa Goroa, koji će moći da se dobije samo kao bonus za igrače koji budu naručili igru putem "pre-order" opcije.

Budite sa nama i na našoj Facebook MobIT stranici!

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.