Novi Bond u bioskopima za tri godine

Izvor: Blic, 20.Mar.2013, 12:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Bond u bioskopima za tri godine

Novi nastavak filma o Džejmsu Bondu trebalo bi da se u bioskopima pojavi za tri godine, a uskoro će biti poznato i ko će ga režirati, saopštio je studio MGM.

“Veoma smo uzbuđeni zbog franšize i uskoro ćemo saopštiti ko će režirati novi film”, rekao je izvršni direktor MGM-a Geri Barber Rojtersu.

“Trenutno radimo na scenariju i sarađujemo sa partnerima. Radujemo se završetku scenarija i potpisivanju ugovora sa rediteljem. Nadamo se da će fim stići >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u bioskope u naredne tri godine”, dodaje se u saopštenju.

Reditelj “Skajfola” Sem Mendes jasno je stavio do znanja da neće snimiti 24. film o Bondu a i reditelj Deni Bojl je takođe rekao da nije zainteresovan za snimanje filma o britanskom tajnom agentu koga igra Danijel Krejg.

Kladioničari sada najviše šansi daju Gaju Ričiju, reditelju filmova “Dve čađave dvocevke” i “Sneč”.

Povezane vesti: Novi Bond najavljen za 2012.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Novi Bond u bioskopima za tri godine

Izvor: BanjalukaLive.com, 20.Mar.2013

Novi nastavak filma o Džejmsu Bondu trebalo bi da se u bioskopima pojavi za tri godine, a uskoro će biti poznato i ko će ga režirati, saopštio je studio MGM. "Veoma smo uzbuđeni zbog franšize i uskoro ćemo saopštiti ko će režirati novi film", rekao je izvršni direktor MGM-a Geri Barber Rojtersu. "Trenutno...

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.