Izvor: Blic, 20.Mar.2013, 12:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi Bond u bioskopima za tri godine
Novi nastavak filma o Džejmsu Bondu trebalo bi da se u bioskopima pojavi za tri godine, a uskoro će biti poznato i ko će ga režirati, saopštio je studio MGM.
“Veoma smo uzbuđeni zbog franšize i uskoro ćemo saopštiti ko će režirati novi film”, rekao je izvršni direktor MGM-a Geri Barber Rojtersu.
“Trenutno radimo na scenariju i sarađujemo sa partnerima. Radujemo se završetku scenarija i potpisivanju ugovora sa rediteljem. Nadamo se da će fim stići >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << u bioskope u naredne tri godine”, dodaje se u saopštenju.
Reditelj “Skajfola” Sem Mendes jasno je stavio do znanja da neće snimiti 24. film o Bondu a i reditelj Deni Bojl je takođe rekao da nije zainteresovan za snimanje filma o britanskom tajnom agentu koga igra Danijel Krejg.
Kladioničari sada najviše šansi daju Gaju Ričiju, reditelju filmova “Dve čađave dvocevke” i “Sneč”.
Povezane vesti: Novi Bond najavljen za 2012.
Novi Bond u bioskopima za tri godine
Izvor: BanjalukaLive.com, 20.Mar.2013
Novi nastavak filma o Džejmsu Bondu trebalo bi da se u bioskopima pojavi za tri godine, a uskoro će biti poznato i ko će ga režirati, saopštio je studio MGM. "Veoma smo uzbuđeni zbog franšize i uskoro ćemo saopštiti ko će režirati novi film", rekao je izvršni direktor MGM-a Geri Barber Rojtersu. "Trenutno...













