Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Mar.2010, 09:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova trafostanica u Čelarevu
NOVI SAD - U Čelarevu je počela da radi nova trafostanica, koja će osim tog mesta električnom energijom snabdevati i Gložan, Kulpin, Bački Petrovac, Maglić, Silbaš i Gajdobru. Trafo stanicu je pustio u rad predsednik pokrajinske vlade Bojan Pajtić.
On je, u ime pokrajinske vlade, sa direktorom "Elektrovojvodine" Tomislavom Papićem potpisao Sporazum o saradnji na projektu izgradnje dalekovoda od Begajaca do Sečnja i od Jaše Tomića do graničnog prelaza ka Rumuniji.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine <<
Izveštava novinarka Radio Novog Sada Tatjana Jovanović.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...





