Nova drama: Nestao student u Novom Sadu

Izvor: Mondo, 06.Apr.2016, 11:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nova drama: Nestao student u Novom Sadu

Mladić Bude Barać (23) iz Pećinaca, nestao je 1. aprila ove godine, kada je poslednji put viđen u Novom Sadu. Njegov nestanak je prijavljen policiji.

Foto: Facebook/Bude Barać

Njega je poslednji put video cimer u stanu u Novom Sadu u kojem žive zajedno oko 10 sati ujutro, a devojci je Bude poslednju poruku poslao oko 12 sati tog dana, piše “Telegraf.”

Trebalo je da idu na svadbu, međutim, od tada mu se gubi svaki trag. Njegov mobilni telefon >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << je dostupan, ali se on ne javlja nikome niti ikom odgovara na poruke.

Bude osim sestre koja živi u Zemunu nema nikog. Njegovi drugari su pokušali da prijave nestanak, ali kako nisu članovi porodice, morali su da kontaktiraju upravo sestru u Zemunu koja je prijavila nestanak.

Prema sumnjama drugara, Bude se nekud zaputio svojim kolima, “mercedes 190″ tamno sive boje, jer ga nema u bližem krugu zgrade u kojoj žive.

Ukoliko imate bilo kakve informacije o Budi Baraću, javite se njegovoj sestri Milici Pantelić na 064/3026299 ili cimeru Robertu na 069/1784442.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.