Nogo: Mi smo u problemu zato što ćutimo

Izvor: Beta Video, 14.Okt.2017, 13:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nogo: Mi smo u problemu zato što ćutimo

BEOGRAD - Narodni poslanik Srđan Nogo rekao je da se nada da će se građani Srbije probuditi. ``Mi smo u problemu zato što ćutimo``, rekao je Nogo o političkoj situaciji u zemlji. (CH2)

Kliknite na sliku da bi video krenuo.

Realizovano uz pomoć www.beta-video.tv

Nastavak na Beta Video...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta Video. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta Video. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.