Izvor: Press, 08.Nov.2013, 07:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Noć bez saobraćajnih udesa
Hitna pomoć je tokom noći u Beogradu obavila 95 intervencija od kojih 20 na javnim mestima, a za protekla 24 sata ukupno 231 intervenciju od kojih 81 na javnom mestu, precizirala je Macura.
Pomoć lekara su tražile sve vrste pacijenata, među kojima i srčani bolesnici, astmatičari i hipertoničari, navela je portparol Hitne pomoći.
Macura je savetovala uzimanje ujutro napitaka za razbuđivanje, kafe ili čaja, a onima koji obeležavaju slavu umerenost u jelu i piću.
Portparol Hitne pomoći je savetovala oprez u saobraćaju, onima koji voze da ne uzimaju alkohol, a onima koji kreću na duži put da budu naspavani i odmorni.
Noć bez saobraćajnih udesa
Izvor: Akter, 08.Nov.2013
Protekla noć u Beogradu za lekare je bila mirna, izjavila je jutros Tanjugu porparol Hitne pomoći Nada Macura, ističući da nije bilo saobraćajnih udesa








