Izvor: Radio Slobodna Evropa, 10.Jul.2010, 23:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Njemačka osvojila treće mjesto na SP-u

Reprezentacija Njemačke osvojila je treće mjesto na Svjetskom prvenstvu u Južnoj Africi, pobjedivši Urugvaj sa 3:2. Prvi gol na utakmici postigao je Thomas Muller u 19. minuti susreta, nakon što je Muslera kratko odbio šut Schweinsteigera. Cavani je utakmicu vratio na početak golom iz 28. minut. Suarez je odlično dodao napadaču Palerma, koji je pucao pored Butta i pogodio mrežu. Početkom drugog poluvremena, tačnije u 51. minut Urugvaj je došao do potpunog preokreta. Diego Forlan, jedna od ...

Nastavak na Radio Slobodna Evropa...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Slobodna Evropa. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Slobodna Evropa. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.