Njemačka: Kokain u kutijama sa bananama

Izvor: Nezavisne Novine, 31.Jul.2015, 23:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Njemačka: Kokain u kutijama sa bananama

BERLIN - Njemačka policija je pronašla oko 400 kilograma kokaina sakrivenog u paketima banana koje su poslate u supermarkete na sjevernom i zapadnom dijelu te zemlje.

Kako je danas prenijela njemačka novinska agencija DPA, radnici supermarketa u Braunšvajgu pronašli su nekoliko paketa droge.

Policija je pegledala nekoliko hiljada kutija voća koje je stiglo u Njemačku istom pošiljkom iz Južne Amerike i pronašla kokain u još pet supermarketa.

Policija >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << u Berlinu pronašla je u maju više od 386 kilograma droge u kutijama sa bananama u jednom lancu prodavnica hrane, što se smatra najvećom zaplenom narkotika u glavnom gradu Nemačke.

Procijenjuje se da je vrijednost zaplijenjene droge oko 15 miliona evra.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.