Izvor: Kurir, 09.Dec.2012, 06:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nikolina Kovač se porađa u Švedskoj
Pevačica prihvatila predlog svog dečka Saše Kapora da se njihovo dete rodi u zemlji u kojoj živi pevačeva mama
Misli na vreme.
Nikolina Kovač odlučila je da se porodi u Švedskoj. Tačnije, to je predložio njen dečko Saša Kapor, a ona je prihvatila. Pevači smatraju da je za njihovo dete najbolje da bude rođeno u zemlji u kojoj živi Kaporova majka.
- Nikolina je u četvrtom mesecu trudnoće i polako se priprema za taj srećni >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << dan. Razgovarala je sa Sašom o tome da li da se porodi u Beogradu, gde žive, ili u Sarajevu, gde su njeni roditelji, ali su ipak rešili da je najbolja opcija se dete rodi u Švedskoj. Tako će dobiti njihovo državljanstvo. U Švedskoj živi Kaporova majka, koja će im pomoći oko bebe - kaže izvor blizak ovom paru.
Par će pre nego što postanu roditelji sklopiti građanski brak, dok će crkveno venčanje i svadbu organizovati posle Nikolininog porođaja.
(M. K. V.)






