Nikolas Kejdž dao 2.000 dolara za nož

Izvor: Blic, 11.Nov.2011, 09:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikolas Kejdž dao 2.000 dolara za nož

Holivudski glumac Nikolas Kejdž koji je bio u poseti Aljasci, nije mogao da odoli nožu sa drškom od slonovače, te ga je kupio za 2.000 dolara.

Zvezda filma "Kick-Ass" kupio je u jednoj prodavnici na Aljasci praistorijski nož sa drškom od slonovače koji ima urezanog orla na sečivu koje je dugačko oko 10 centimetara.

Četrdesetsedmogodišnji glumac je poznat po tome što voli da sakuplja neobične predmete. Jednom prilikom je kupio lobanju dinosaurusa za 276.000 >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dolara, koja je stara oko 67 miliona godina, a u kolekciji ima i nekoliko prepariranih slepih miševa i kamen sa Marsa.

- Jednom sam kupio deo meteora koji je pao 1962. u Nigeriji, a NASA je zaključila da je to kamen sa Marsa. Star je 3 miliona godina, i fasciniran sam njime. Volim da sakupljam stvari: hobotnice, zmije, mrtve slepe miševe, lobanje - rekao je ranije glumac koji duguje 14 miliona dolara poreskoj službi.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Nikolas Kejdž kupio nož za 2.000 dolara

Izvor: medio.rs, 11.Nov.2011

Holivudski glumac Nikolas Kejdž koji je bio u poseti Aljasci, nije mogao da odoli nožu sa drškom od slonovače, te ga je kupio za 2.000 dolara.

Nastavak na medio.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.