Nikaragva: Jak zemljotres

Izvor: B92, 02.Mar.2014, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikaragva: Jak zemljotres

Managva -- Jak zemljotres od 6,2 stepeni Rihtera dogodio se jutros u 9.37 po srednjoevropskom vremenu uz pacifičku obalu Nikaragve, javljaju seizmološki stručnjaci.

Zemljotres se osetio u Nikaragvi, Hondurasu i El Salvadoru, izveštava AFP.

Prema saopštenju nikaragavanskih vlasti, epicentar zemljotresa je bio na dubini od 73 km, 160 km udaljen od prestonice Managve. Za njim je usledilo još pet manjih potresa.

U Nikaragvi i El Salvadoru je saopšteno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da nije bilo ni ljudskih žrtava, ni materijalne štete, niti cunamija kao posledice zemljotresa, dok su u Hondurasu timovi stručnjaka poslati na jug zemlje kako bi potvrdili početne izveštaje da potres nije imao veće posledice.
Pogledaj vesti o: Zemljotres

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Jak zemljotres uz obalu Nikaragve, nema žrtava

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Mar.2014

Jak zemljotres od 6,2 stepeni Rihtera dogodio se jutros u 9.37 po srednjoevropskom vremenu uz pacifičku obalu Nikaragve, javljaju seizmološki stručnjaci.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.