Izvor: Vesti-online.com, 08.Okt.2010, 22:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nije me uhvatilo, napio sam se…
Prvi zadatak koji su farmeri prihvatili oberučke - “vesela mašina” stigla u avliju… Farmeri su od mentora dobili nove zadatke - da riljaju baštu i peku rakiju…šta mislite kojem zadatku su se više obradovali?
“Crni Marijane, popio si tri livade”, pesma koja se orila imanjem u Lisoviću, odala je da se nešto lepo događa na imanju - stigao je kazan za pečenje rakije, a kada je potekla je “prva meka”, došlo je vreme da krenu spletke…i jedno pijanstvo... >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
Osim gazde Marjana Rističevića koji je zadužen za upravljanje “veselom mašinom”, na ovaj zadatak je prionula većina farmera. Najbolje se proveo Ekrem.
“Je li Ekreme, jel te uhvatilo malo?”, riljala je Zorana i pitala Gospodu.
“Nije, nije me uvatilo, ali osećam da sam pijan!”.
Nastavak na Vesti-online.com...





