Izvor: NTV.rs, 26.Avg.2015, 11:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nije izbran direktor RTS-a, sledi novi konkurs
BEOGRAD – Upravni odbor JMU RTS nije danas izabrao direktora Televizije Srbije među kandidatima koji su se javili na konkurs za tu poziciju i doneo je odluku o raspisivanju novog konkursa.
Za vršioca dužnosti direktora Televizije Srbije imenovan je Ilija Cerović, glavni i odgovorni urednik Obrazovno-naučnog programa Televizije Srbije, navodi se u saopštenju RTS-a.
UO nije imenovao ni glavnog i odgovornog urednika Prvog programa Radio Beograda, kao ni glavnog i odgovornog >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << urednika Drugog programa Radio Beograda, već je doneo odluku o raspisivanju novog konkursa za ova dva mesta.
U međuvremenu će poslove vršioca dužnosti glavnog i odgovornog urednika Prvog programa Radio Beograda obavljati Đorđe Vlajić.
Za vršioca dužnosti glavnog i odgovornog urednika Drugog programa Radio Beograda postavljena je Jasmina Zec.
Za glavnog i odgovornog urednika Trećeg programa Radio Beograda izabran je Predrag Šarčević, koji je i do sada obavljao ovu dužnost, a za glavnu i odgovornu urednicu radio programa „Beograd 202“ izabrana je Snežana Grujić, dosadašnja zamenica glavnog i odgovornog urednika „dvestadvojke“.
Ponovljeni konkursi biće raspisani u narednih desetak dana.
Tanjug
25 Avgust 2015 22:33






