Izvor: Blic, 27.Nov.2001, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
'Neko' se igra sa policijom
'Neko' se igra sa policijom
BEOGRAD - Predsednik Demokratske alternative (DA) Nebojša Covic ocenio je danas da poslednji dogadjaji u vezi s policijom - pobuna 'crvenih beretki' i objavljivanje spiska u 'Reporteru', predstavlja igru sa 'osetljivom službom' i 'direktan napad na Vladu Srbije'. 'Insistiracemo da se utvrdi odgovornost i otkrije ko je to uradio... Spiskovi su jedna obicna neistina i strašno zla namera, kojom sami sebi nanosimo ogromnu štetu', istakao je Covic na >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << konferenciji za novinare, dodajuci da je utvrdeno da spiskove nije dostavio niko iz Vlade Srbije, ciji je potpredsednik. On je ukazao na cinjenicu da se, posle dobro obavljenih poslova koje uradi država, 'neko' stalno trudi da napravi aferu. 'Namerno kažem neko, jer mislim da je javnosti to jasno i da sve više prepoznaje', rekao je Covic.
(12:46)











