Izvor: Mondo, 04.Okt.2014, 21:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Negotin: Na gastajbarterskoj proslavi jedan mrtav
Negotinska policija uhapsila je V.M. (23) iz Plavne kod Negotina zbog sumnje da je jutros, oko jedan sat, hicem iz pištolja ubio muškarca u restoranu "Crveni jasen" u selu Štubik.
Foto: MONDO/Samir Cacan
Kako se navodi u saopštenju Policijske uprave u Boru negotinska policija je po nalogu zamenika višeg javnog tužioca uhapsila V. M. zbog sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo.
U saopštenju se dodaje da je V.M. oko jedan sat posle ponoći u ugostiteljskom >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << objektu ''Crveni jasen '' pucao u muškarca, posle čega je napustio lice mesta.
Kako pišu "Novosti", V.M. je nekoliko sati pre tragedije doputovao iz Nemačke, gde se nalazio na privremenom radu.
Pogođeni muškarac prebačen je u hitnu službu Zdravstvenog centra Negotin, gde mu je konstantovana smrt.
Pištolj kojim se V.M. sumnjiči da je ubio muškarc bio je u nelegalnom posedu.
Sudija za predhodni postupak je posle saslušanja V.M. osumnjičenom odredio pritvor u trajanju od 30 dana.
Zbog štrajka advokata osumnjičeni nije mogao da dobije branioca po službenoj dužnosti.











