Izvor: Beta, 04.Jan.2010, 11:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ne razmišljam o rekonstrukciji vlade
BEOGRAD, 4. januara 2010. (Beta) - Premijer Srbije Mirko Cvetković je
u intervjuu agenciji Beta izjavio da je zadovoljan radom ministara i
da ne razmišlja o rekonstrukciji vlade.
"Ocenu o radu ministara donosim na osnovu toga u kojoj meri se
ostvaruju osnovni ciljevi vlade i mogu da kažem da je vlada uspešna
jer su nesumnjivo napravljeni pomaci, pre svega u evropskim
integracijama, koji će u istoriji biti zabeleženi", rekao je
Cvetković.
On je dodao da ima oblasti kojima nije zadovoljan, ali ne zbog toga
što je neko loše radio već što nisu postojale finansijske
mogućnosti da se uradi više.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.













