Ne očekuju se nova preusmeravanja aviona

Izvor: B92, 14.Maj.2017, 19:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ne očekuju se nova preusmeravanja aviona

Beograd -- Nekoliko letova zbog jakog nevremena u Beogradu preusmereno na druge aerodrome, ali nema nagoveštaja da bi moglo da dođe do ponovnog preusmeravanja sabraćaja.

To je rečeno agenciji Beta u Službi za odnose sa javnošću aerodroma Nikola Tesla.

"Operativne službe beogradskog aerodroma u saradnji sa kontrolom letenja i Republičkim hidrometeorološkim zavodom prate vremensku situaciju, u cilju bezbednog i nesmetanog odvijanja avio-saobraćaja, kao i obezbeđivanja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << što većeg komfora putnicima", naveli su u toj službi.

U Službi je precizirano da su letovi iz Moskve, Pariza, Ciriha, Amsterdama i Minhena zbog nevremena bili preusmereni na druge aerodrome, ali su usled poboljšanja vremenskih prilika, nastavili letove ka Beogradu i sleteli su na beogradski aerodrom.

Prema navodima iz Službe za odnose sa javnošću, odluku o preusmeravanju letova donele su aviokompanije.

Beograd je oko podneva pogodio jak pljusak koji je potom prešao u grad veličine zrna graška. Jaka kiša padala je i oko 16 sati.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.