Napadnut konvoj premijera Jemena

Izvor: Blic, 01.Sep.2013, 19:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Napadnut konvoj premijera Jemena

Konvoj premijera Jemena Mohameda Salema Basindve napadnut je juče u prestonici Sani. Basindve nije povređen u napadu koji je izvršen automobilom.

Predsednik Jemena Abd Rabu Mansur Hadi izjavio je danas da je ovaj napad "izolovani incident", i najavio da će krivci biti uhapšeni i kažnjeni.

- Ovo je izolovani, pojedinačni incident i neće imati nikakve posledice - rekao je Hadi.

Nijedna grupa još nije preuzela odgovornost za napad.

U Jemenu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << je sedište terorističke grupe Al kaida na Arabijskom poluostrvu i smatra se jednom od najagresivnijih krila ove grupacije.

Radžeh Badi, medijski savetnik Basindve, rekao je da nije pronađen automobil korišćen u jučerašnjem napadu i da je istraga u toku.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.