Izvor: RTS, 09.Jun.2012, 00:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Napadnut advokat Vukasović
Nekadašnji branilac Zvezdana Jovanovića advokat Nenad Vukasović napadnut u svojoj kancelariji, kada su mu dva napadača bacili kiselinu u oči, potvrđeno RTS-u u policiji.
Advokat Nenad Vukasović, nekadašnji branilac Zvezdana Jovanovića koji je osuđen zbog ubistva premijera Zorana Đinđića, napadnut je večeras oko 19 sati u svojoj kancelariji, kada su mu dva maskirana napadača bacili kiselinu u oči, saznaje RTS.
Oni su došli crnim "pežom 307", bez tablica, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << sa zatamnjenim staklima, ispred advokatske kancelarije, koja se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra 314.
Iu automobila su izašla dvojica muškaraca, obučeni u crno i sa kapama fantomkama na glavi, dok je vozač, isto tako obučen, ostao u kolima. Čim su ušli u kancelariju, napadači su počeli da tuku advokata, posle čega su ga polili kiselinom po licu, a zatim pobegli.
Advokat Vukasović odmah je odvezen u Urgentni centar, gde mu je konstatovan potres mozga. Najveći problem je što mu je kiselina dospela u oči, zbog čega je prebačen na Očnu kliniku, gde će morati da ostane nekoliko dana.
Advokatska komora Beograda najavila je da će tim povodom sutra biti održan sastanak na kome će njegove kolege najoštrije protestovati i tražiti da se počinioci odmah otkriju.
Napadnut advokat Nenad Vukasović, branilac Zvezdana Jovanovića
Izvor: Večernje novosti, 09.Jun.2012
Bivšeg branioca Zvezdana Jovanovića u petak popodne napala dva maskirana mladića, u njegovoj kancelariji u Bulevaru kralja Aleksandra 314. Tukli ga, pa mu bacili kiselinu u oči






