Izvor: 24sata, 26.Jul.2009, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Najbrža pandemija u istoriji
Stručnjaci predviđaju da će u naredne dve godine biti zaraženo bar dve milijarde ljudi, ili svaki treći stanovnik planete i da bi virus mogao da mutira i postane opasniji tokom zime.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








