Naisa počinje nastup u „Čelendž kupu“

Izvor: NTV.rs, 07.Nov.2013, 13:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Naisa počinje nastup u „Čelendž kupu“

Rukometašice Naise počinju svoj nastup na evropskoj sceni. One će se uključiti u 3. kolo ”Čelendž kupa”, gde im predstoje dve utakmice sa predstavnikom Crne Gore Danilovgradom. Prva je u nedelju u gostima, a revanš 16. novembra u Hali ”Čair”.
Realno, trebalo bi da u dve utakmice budemo bolji od ekipe Danilovgrada i plasiramo se u osminu finala ovog kupa. Crnogorke imaju mlad tim, to je zapravo drugi pogon podgoričke Budućnosti, koji čine, uglavnom, kadetske i juniorke reprezentativke >> Pročitaj celu vest na sajtu NTV.rs << Crne Gore. Naravno, ozbiljno ćemo ih shvatiti i , verujem, pokazati na terenu da smo bolji tim- rekao je na današnjoj konferenciji za novinare trener Naise Svetislav Jovanović.
Podsetimo da je Naisa 2007. godine osvojila pobednički trofej “Čelendž kupa”, kada je u dve finalne utakmice bila bolja od rumunskog Kluza.
 

Nastavak na NTV.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NTV.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NTV.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.