Izvor: Nezavisne Novine, 22.Maj.2016, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na koncertu umrlo petoro ljudi

MANILA - Petoro ljudi, među kojima je bilo tinejdžera, umrlo je pod nepoznatim okolnostima tokom pop koncerta u predgrađu Manile, saopštila je danas lokalna policija.

Policijski inspektor Đovani Arsinue rekao je da je koncertu prisustvovalo 14.000 ljudi, a među umrlima se nalazi i 33-godišnji stranac, za koga se vjeruje da je iz SAD.

"Samo su se srušili. Oni nisu poznavali jedni druge. Svih petoro su se nalazili na različitim mjestima u to vrijeme", naglasio >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << je Arsinue.

Policijski inspektor rekao je da je uzrok ovih smrti i dalje nepoznat, iako policija istražuje mogućnost toplotnog udara ili dehidracije pošto je na Filipinima tokom proteklih dana zabilježena izuzetno visoka temperatura.

Arsinue je rekao da je prerano reći da su smrti uzrokovane drogom, uprkos glasinama koje se šire na društvenim medijima.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Petoro ljudi umrlo na koncertu na Filipinima

Izvor: N1 televizija, 22.Maj.2016

Petoro ljudi, među kojima je bilo tinejdžera, umrlo je pod nepoznatim okolnostima tokom pop koncerta u predgrađu Manile, saopštila je lokalna policija...Policijski inspektor Đovani Arsinue rekao je za AFP da je koncertu prisustvovalo 14.000 ljudi, a među umrlima se nalazi i 33-godišnji stranac,...

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.