Izvor: B92, 01.Avg.2014, 11:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Na granicama od pola sata do 3 sata
Beograd -- Na graničnim prelazima u Srbiji su od jutros zadržavanja za putnička vozila od 30 minuta do 90 minuta, saopštio je AMSS
Na graničnim prelzu Gostun, za izlaz Srbije u Crnu Goru čeka se oko tri sata, oko sat i po vremena su čekanja na Batrovcima, dok se na Horgošu čeka sat vremena.
Na Preševu, Sremskoj Rači, Jabuci, Kelebiji i Špiljanima nema većih zadržavanja i čeka se do 30 minuta, saopštila je policija.
Saobraćaj u Srbiji od jutros je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << umerenog inteziteta, ali se tokom poslepodneva na putevima očekuje veći broj vozila, saopštio je Auto-moto-savez Srbije.
Zbog kiše je povećan broj odrona na putevima trasiranim duž klisura i stenskih useka kao i na DJerdapskoj i Ibarskoj magistrali.








