Izvor: B92, 24.Jun.2014, 08:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Na B. Kosi sinoć upucan mladić
Beograd -- U Ulici Partizanske avijacije na Bežanijskoj Kosi sinoć u 22 h nepoznata osoba iz pištolja pucala u mladića starog 30 godina i nanela mu teške telesne povrede.
Policija radi na rasvetljavanju svih okolnosti ovog događaja, utvrdjivanju identiteta osobe koja je pucala i na njenom pronalasku, istakli su u Informativnoj službi MUP-a.
Kako su preneli beogradski elektronski mediji, mladić je privatnim automobilom prevezen u KBC Bežanijska Kosa.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









