Izvor: B92, 16.Dec.2014, 17:46 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NS:Pijani taksista bezuspešno bežao
Novosadska policija uhapsila je vozača taksija za koga je tokom kontrole posumnjala da se ilegalo bavi tim poslom, a bežeći je hteo da izbegne legitimisanje.
Tako je autom prošao i kroz više crvenih svetala na raskrsnicama, saopšteno je danas.
Kada ga je patrola stigla, utvrđeno je da ima alkohola u organizmu, navodi se u saopštenju policije.
Vozač je priveden u prekršajni sud zbog nasilničke vožnje, kao i zbog toga što se nije zaustavio na znak policajca, a vozilo kojim je počinio prekršaje, oduzeto mu je.
Prekršajni sudija ga je kaznio sa 45 dana zatvora, oduzimanjem 21 poena i zabranom vožnje na godinu dana.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








