Izvor: B92, 25.Jan.2014, 16:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NS: Hapšenje zbog ubistva
Novi Sad -- Dvojica muškaraca iz okoline Novog Sada uhapšeni su zbog sumnje da su na smrt pretukli jednog čoveka u mestu Rakovac, u opštini Beočin.
Uhapšeni su V. R. (27) i N. Z. (25), obojica iz okoline Novog Sada, osumnjičeni da su 23. januara u Rakovcu, nakon svađe, pretukli S. J. (38), takođe iz okoline Novog Sada, koji je podlegao povredama.
Policija je saopštila i da traga za nepoznatom osobom, koja je sinoć nožem u grudi teško ranila jednog maloletnika, u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << blizini studentskih domova, u naselju Liman.
Policija je saopštila i da je u Bečeju uhapsila S.M. (32), neposredno nakon što je, uz pretnju pištoljem, opljačkao jednu menjačnicu u tom gradu.
Dvojica mladića uhapšena zbog ubistva u Rakovcu
Izvor: NoviMagazin.rs, 25.Jan.2014
Dvojica muškaraca iz okoline Novog Sada su uhapšena zbog sumnje da su na smrt pretukli jednog čoveka u mestu Rakovac, u opštini Beočin.




