NP: Potraga zbog oružane pljačke

Izvor: B92, 22.Jan.2015, 19:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NP: Potraga zbog oružane pljačke

Novopazarska policija je raspisala poternicu za 32-godišnjim muškarcem iz tog grada, koji je osumnjičen da je uz pretnju sekirom opljačkao prodavnicu.

"Osumnjičeni se tereti da je sinoć, oko 19 časova, u prehrambenoj prodavnici u ulici Ćire Ratkovića sekirom napao radnicu, polomio kasu i otuđio 73.000 dinara. Radnica nije povređena, a osumnjičeni je sa lica mesta pobegao taksi vozilom", stoji u saopštenju.

Prilikom potere za osumnjičenim, taksista je policajcu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koji je pokušao da spreči njihovo bekstvo točkom prešao preko noge, nanevši mu povrede.

"Policija je identifikovala taksistu i privela ga, a nakon saslušanja u svojstvu građanina pušten je po nalogu nadležnog tužioca", navedeno je u saopštenju.

Prema nezvaničnim informacijama, taksista je negirao bilo kakvu umešanost u pljačku prodavnice, a policiji je rekao da mu je osumnjičeni pretio oružjem kako bi izbegao hapšenje.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.