Izvor: Kurir, 12.Apr.2008, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NOVA TETOVAŽA
Pop pevačica Marija Šerifović častila se još jednim tatuom, pa je na podlaktici desne ruke ovekovečila datum svog rođenja
Evropska šampionka Marija Šerifović prošetala je svoju novu tetovažu na snimanju emisije TV Foks „Zvezde za njih“, saznaje Kurir od izvora koji se zatekao na licu mesta. Naime, Šerifovićeva je nedavno rešila da osveži svoj stil, te je posle kraćeg razmišljanja došla na ideju da istetovira datum svog rođenja, 14. novembar, na desnoj ruci, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << kaže naš sagovornik koji je želeo da ostane anoniman i dodaje:
- Pevačica je pored postojećih upečatljivih misterioznih tetovaža na nadlakticama obe ruke odlučila da tetovira i podlakticu datumom svog rođenja, i to rimskim brojevima. Tetovaža se nalazi ispod samog dlana i ne primećuje se na prvi pogled, a Marijin osmeh govori da je zadovoljna izgledom tetovaže, koju joj je nabacio njen dosadašnji tatu majstor, zaključuje Kurirov izvor.
Kako bismo čuli pevačicin komentar, pozvali smo Mariju, koja nam je rekla:
- Baš kao i moje postojeće tetovaže, koje su lične prirode, i ova je samo meni bitna! Ne želim da otkrivam značenje, to je moja stvar! - izričita je bila Šerifovićeva.
Elem, Kurir ne bi bio to što jeste da nije uspeo da sazna značenje Marijine tetovaže, a slike govore više od reči.










