NAJAVLJEN SKUP U SEVERNOM DELU KOSOVSKE MITROVICE

Izvor: Kurir, 22.Jul.2010, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NAJAVLJEN SKUP U SEVERNOM DELU KOSOVSKE MITROVICE

KOSOVSKA MITROVICA - Predsednik Srpskog nacionalnog veća (SNV) severnog Kosova Milan Ivanović najavio je da će danas, na inicijativu građana, organizacija i institucija, u severnom delu Kosovske Mitrovice biti održan skup posle saopštavanja odluke Međunarodnog suda pravde (MSP).

Ivanović je za KiM radio rekao da će se građani okupiti na Trgu Šumadija posle saopštavanja mišljenja MSP u periodu između 17 i 17:30 časova.

“Posle saopštavanja odluke o protivpravnom proglašenju nezavisnosti Kosova građani će se okupiti i izraziti svoj stav i rešenost da ostanu u svojoj državi”, rekao je Ivanović.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.