Muškarac upucan ispred kafane

Izvor: Kurir, 13.Nov.2012, 02:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muškarac upucan ispred kafane

Tuča u restoranu završena pucnjavom u kojoj je jedan od gostiju teško povređen

BEOGRAD - Kobna svađa.

Radomir N. (55) teško je ranjen iz pištolja ispred restorana „Savski biseri“ u Ulici Jurija Gagarina 80b na Novom Beogradu, u tuči dve grupe gostiju.

On je bio u restoranu s dvojicom prijatelja. U jednom trenutku su se posvađali s trojicom muškaraca koji su sedeli za drugim stolom.

- Skočili su jedni >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << na druge i počeli da se tuku, a potom su izašli napolje. Napadnuta grupa se vratila u restoran dok je druga ostala ispred. Počeli su da ih dozivaju. Vikali su:

„Izađite napolje“, što su oni i uradili ne znajući da ih napolju čeka naoružani muškarac, koji je ispalio četiri-pet hitaca iz pištolja - rekao je očevidac.

(A. S. B. - J. R.)

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

PUCNJAVA ISPRED RESTORANA: Beograđanin (56) ranjen posle kafanske tuče! (FOTO)

Izvor: Telegraf.rs, 13.Nov.2012

R. M. upucan je više puta posle tuče dve grupe mladića u novobeogradskom restoranu "Savski biser". Ranjeni muškarac prebačen u Urgentni centar, a policija intenzivno traga za napadačem

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.